| AlYnA_8981 a întrebat:

Hallo! de unde downloadez si eu programul photoshop pentru modificat poze pentru win vista?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop nu e un program liber, deci nu il poti descarca.Gasesti pe google multe care iti dau impresia ca le poti lua dar din nefericire sunt partiale si pline de virusi.Il poti cumpara daca il doresti dar e foarte scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop nu e un program liber,deci nu il poti descarca.Gasesti pe google multe care iti dau impresia ca le poti lua dar din nefericire sunt partiale si pline de virusi.Il poti cumpara daca il doresti dar e foarte scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop nu e un program liber,deci nu il poti descarca.Gasesti pe google multe care iti dau impresia ca le poti lua dar din nefericire sunt partiale si pline de virusi.Il poti cumpara daca il doresti dar e foarte scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toto iti descarci photoshopul, invata sa-l folosesti, inscriete in acest forum gratuit si te ajutam noi:d :http://photoshopdesigner.forumer.ro/forum.htm

| icegirl96 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=9WO7H71G
Dar nu stiu daca e de win vista:-?