| 07385658356 a întrebat:

Happy-mood are viruși sau nu? ca veau se descarc niște aplicații de acolo

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am folosit aplicații de acolo. Nu am avut probleme niciodată.

| literallythesamebruh a răspuns:

Deși majoritatea spun că nu poți lua "viruși", unele aplicații pot fi infectate cu malware sau alte chestii nasoale. Trebuie întotdeauna să ai grijă la ce permisiuni cere aplicația, altfel, ți-o faci cu mâna ta.

| Darius50boss a răspuns:

Nu are viruși

| Jxndagh a răspuns:

Depinde de securitatea telefonului/ce dispozitiv folosesti, iti recomand panda helper pentru aplicatii/jocuri gratis (folosesc aplicatia pe 2 telefoane diferite si nu au niciun virus)

| JeffreyDahmer777 a răspuns:

Este 100% safe, il folosesc de multa vreme, am si aplicatia