| YoYo a întrebat:

HEEELP. Mi-am cumparat un htc wildfire si este foarte dificil.am bagat usb-u(aveam Micro SD inauntru telfonului) si imi aparea memoria interna am bagat muzica in mem interna. Apoi l-am mai frecat eu si cand am mai vrut sa imi bag alceva am bagat usb si imi apare numai Micro Sdu nu mia imi apare mem interna nici in telefon nu gasesc melodiile de pe memoria interna
Nu stiu ce sa fac nu gasesc memoria intera plss ajutor

1 răspuns:
| T a răspuns:

Mergi la un magazin Vodafone(sau de unde l-ai cumparat). Cei de acolo te vor ajuta sau cel putin in vor da numarul unor persoane mai pricepute.Eu am tot HTC Wildfire si asa am procedat cand am avut niste probleme.

Cat despre muzica:Intra in programul Market si downloadeaza-ti un program care iti baga muzica direct in telefon, asa nu vei mai avea probleme.