| Adrianageorgiana a întrebat:

Heei ´! ..Cine imi explica si mie cum se face print screen ´u? :*.

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Bună!
E un buton sus în dreapta tastaturii dai click pe el apoi te duci în paint, dai ctrl+V și salvezi.
Sper să îți reușească!

| themihaela a răspuns:

Buna! Pe tastatura in partea dreapta deasupra butoanelor INSERT, HOME SI PAGE UP gasesti "Print Screen-SysRq" apesi iar apoi deschizi paint-ul.In partea stanga, sus gasesti PASTE/LIPIRE dai click si gata.

Sper ca te-am ajutat!

| Pysycutsz a răspuns:

Pe tastatura ta exista un buton deasupra butoanelor: page up, page down, etc. apesi pe el si apoi deschizi paint si ii dai paste. apoi salvezi si asa se face print screen :*