| Andya a întrebat:

Heei >:d< Am o mare problema straight face De 7 luni am un Lg ku990i si astazi am fost plecata la un strand si l`am lasat acasa. Cand m`am intors nu mai primea nicio comanda... Pot accesa doar meniul straight face Ce sa-i fac?crying.I`am scos bateria, cardul si cartela, si nimicstraight face Help sad Thx >:d

9 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Pai incarca-i bateria thinking poate fii o solutie.

| IndiferentXD a răspuns:

Eroare de soft, probabil, daca nu'si revine du-te la 1 service, cineva care se pricepe exact!

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Tranteste-l odata de podea, arunca-l odata in perete, sau dul la cineva care stie, daca nu, inchide-l de tot si asteapta pana maine, poate se odihneste si el acum.

| Andya explică (pentru BeHappyOriceArFi):

L`am trantit blushing... Am spart un perete x_x...

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Andya):

Pfff,ce jalnic, doar un perete...eu l-am trantit odata pe al meu pana ia sarit bateria si dupa a mers binewinking

| Andya explică (pentru BeHappyOriceArFi):

De`ar fi facur si al mine la fel :-

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Andya):

Pai nici acum nu iti merge, mai bine du-te la un electrcian, ceva.

| tony00best a răspuns:

Dul la servis