| anonim_4396 a întrebat:

Heei helăău. Am o problemă. am un samsung corby plus http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0.
Şi mai exact am o problemă cu internetul... nu merge [ a mers când l.am luat, după nu ştiu ce i.am făcut că nu a mai mers ]
Este conectat la GPRS şi îmi spune " imposibil de conectat la GPRS, conectaţi la GSM? [ setez profilul GSM ] şi îmi dă eroare de reţea.
Ce ar trebui să fac? [ internet am. mi-am băgat o opţiune ]

3 răspunsuri:
| Sabina99Glavce a răspuns:

pai... du-te la un centru. dela reteaua ta.

| Marin_DOMNUL_Renato_1992 a răspuns:

Buna vreau sa stiu daca pana la urma ai rezolvat problema cu internetul

| anonim_4396 explică (pentru Marin_DOMNUL_Renato_1992):

Mi-am pierdut telefonul rolling on the floor