| Didi130898 a întrebat:

Heei TPU happy am un telefon LG kp500 cookie, am netu pe el dar o problema este la youtube sad. Nu merge..intru, astept si scrie EROARE NECUNOSCUTA sad de ce?sadsadsad am tot cautat pe net dar nimic.straight face plss hellp love struck FUNDA si vot la raspunsul care merge.puppy dog eyes va rog mult :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Pentru ca nu suporta asa ceva de asta nu iti merge si nu iti va merge orice i-ai face

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea ta este de natura tehnologica, nu are legatura cu Dragoste si sex.

| Traphik a răspuns:

De acord cu silviu. Nu ai ce sa ii faci.