| sίмρℓε☻кι∂a a întrebat:

Heeii` TPU`...
Decii cand vreau sa ma loghez la mess nu`mi da voie si la fel si cu alte site`uri precum meebo`...
Am reinstalat messengerul si tot nu`mi da voie`...
Am rugat pe alcnv sa intre si nici lui nu`i da voie`... Ce sa fac`?

Daca ma poate ajuta cineva sa lase msj privat`:*

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Daca nu ti-ai swecurizat id-ul cu o alta adresa de mail si cu intrebare secreta... ia-ti adio!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil şi o defecţiune tehnică a server-ului.
Pa, pa.

| Theeo a răspuns:

Dacă şi pe mail ai aceeaşi problemă înseamnă că cineva ţi-a schimbat parola...
nu e funny dar au mai păţit-o şi alţii. sfat, ai grijă pe ce comp te loghezi şi ce siteuri accesezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu cand vreau sa ma loghez, intra (cateodata) si imediat iese si dupa nu stiu cate incercari imi intra si pot sta logat... da' de 2 zile nu mai vrea deloc. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cineva a incercat sa-ti sparga parola, si nu a reusit, iar de la prea multe incercari, ti s-a blocat id-ul, mi s-a intamplat si miewinking, deci, da acolo la forgot your password, si scrii id-ul, dup raspunzi la intrebarile de siguranta, cum ar fi numele unchiului tau favorit, alea care le-ai setat cand ti-ai facut id-ul, si iti alegi o parola noua.winking

| sίмρℓε☻кι∂a explică:

Nu mi-a spart nimeni parola`...
pT ca zilele astea am intrat`, chiar si azi`... Dar acum` aceeasi problema`thinking