| Tudami a întrebat:

HEELLLPP! Am un telefon Samsung s5230 si mi-am gasit un site pentru aplicatii. pozele le-am descarcat, si le-am pus pe telefon, si totul ok...am incercat sa imi descarc Softwares pe e calculator.si sa le pun pe telefon... dar cand vreau sa deschid aplicatiile spune ca nu poate suporta fisierele.De ce? Cum pot sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| tyty_1709 a răspuns:

Acest tel nu suporta mai mult de 52 caractere sterge ce nu folosesti de pe card si o sa le deschida

2 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Pentru ca nu se pune asa de ce nu astepti sa apara oficial si il iei gratis de pe site

| D3xteR a răspuns:

Am si eu problema asta
Vreau si eu un rasp urg.