| ando3 a întrebat:

Heelp. nu stiu cum sa descarc niste poze de pe un card. cand am introdus cardul in cititor, mi-a aparut chestia aia cu "safely remove hardware " si mi au aparut "removable disk f, g, h, i" iar cand am dat click pe ele nu mi aparea nimic. Va roog ajutati-ma! de doi ani am pozele si nu reusesc sa le descarc. FUNDA!

2 răspunsuri:
| mTx a răspuns:

Ar putea sa fie blocat vezi in stanga are o aripioara o poti da in sus si-n jos ve acolo ar pute sa fie pe blocat

| ando3 explică:

Nu. e de aparat foto.