| Epikindina a întrebat:

Hei! Am incercat sa schimb tema la google chrome, dar nu stiu cum sa o instalez.Stiti ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Https://chrome.google.com/......ory/themes
Duci cursorul mouse-ului spre temă şi apoi faci click pe Alegeţi Tema şi aştepţi.

| Epikindina explică (pentru Crucified):

Problema este ca nu-mi apare Alegeti Tema sad.....Conteaza ce google chrome am?

| Crucified a răspuns (pentru Epikindina):

Adică ce versiune?

| Epikindina explică (pentru Crucified):

Da,conteaza?

6 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Dai click pe acea "fereastra", sus, langa tab-ul in care ai deschis un site.
O sa vezi un ecran cu mai multe lucruri, daca te uiti jos vei vedea ca exista "Web Store".(dreapta-jos)
Acolo te duci la categoria "Themes" sau "Teme" si iti alegi tema favorita.