| Xenoverse a întrebat:

Hei, am instalat adblock pe browserul opera dar tot imi apare niste reclame cu ADS By Shopper si nu stiu cum sa scap de ele, am intrat in control panel dar nu scrie niciunde ads by shopper, va rog ajutati-ma dau funda.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adwcleaner_4.103

| K0sti a răspuns:

Adblock e pentru altceva, ce ai tu se numeste malvertising! E asa greu sa faci diferenta?
http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| L1feDRAIN a răspuns:

Scrie sus la browser "extensions" si uita-te daca nu ai instalat alte extensii. daca da atunci sterge tot de acolo numai nu adblock de sigur..si probabil nu o sa mai apara nici o reclama.

P.S.: La mine a mers., succes si tie!