| katomika14 a întrebat:

Hei! Am laptop Apple Mac si nu pot sa instalez yahoo messenger-ul pe el. pot sa il copiez pe calculator, dar cand sa se insstaleze nu mai primeste nici o comanda. Dau fundita la primul raspuns care ma ajuta.Merci.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Pai ce sistem de operare ai? Daca ai Mac este normal sanu functioneze mess-ul pe mac! Succes!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca-l pe asta de aici http://messenger.yahoo.com/mac/
este special pentru OS MAC! Bafta!
pe celalalt arunca-l!

| userr a răspuns:

Trebuie sa descarci o versiune de yahoo compatibila Mac! esti si sigur/a ca versiunea pe care o ai nu e pentru windows?

| LupuLaScufita a răspuns:

Scoate-l putin din priza si uita-l asa