| Irene_5674 a întrebat:

Hei!
Am o mică problemă... pe cardul de memorie al telefonului, am nişte fişiere şi foldere care conţin diacritice şi semne de genul: " >, @,!, etc " în denumirea lor. Dacă vreau să le şterg nu o pot face, la fel cum nu le pot nici redenumi. Ştiţi cumva vreo soluţie pentru a putea scăpa de ele? sunt foarte stresante... Mulţumesc; D.

1 răspuns:
| Katia_1778 a răspuns:

Progenitură. puppy dog eyes

Am avut şi eu problema asta. Ai încercat să le ştergi/redenumeşti în PC, când ai telefonul conectat? La mine a mers.

Btw, intră pe mess.

peace sign