| Bertro a întrebat:

Hei,am o problema. facebook-ul imi cer un cod de securitate care mi-a fost trimis pe telefon acum mult timp..eu nu mai am acel cod si cand dau resend code imi spune ca am incercat de prea mult si ori si sa incerc mai tarziu...am facut asa dar nimic ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

Da. du-te la date personale pune din nou acel nr de telefon si dai send happy
Baftawinking

| Bertro explică (pentru klau123ful):

Nu pot sa intru acolo...cum dau log in imi apare aia cu security check

| klau123ful a răspuns (pentru Bertro):

thinking a incercat unu sa iti sparga contul si nu a reusit nu ai ce face daca nu ai codu
Alt cont de fb

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Bertro):

Nu inteleg de ce
pentru ca si eu am la fel
dar codul il trimite pe moment
apoi bag codul trimis (diferit mereu) si merge facebook-ul
mai incearca, ar trebui sa iti trimita un cod atunci pe moment