| anonim_4396 a întrebat:

Hei am o problema puppy dog eyes deci aveam skype intalat si m-am enervat de l-am sters. dar nu l-am dezinstalat doar l-am sters dupa desktop si de la start de la toate programele si mergea cand deschideam calculatorul dar dupa l-am dezinstalat de tot de la control panel si acum cand sa-l intalez din nou zice error. de ce? sad va rog spuneti-mi puppy dog eyes

1 răspuns:
| gabriel6426 a răspuns:

Incearca sa intalezi din nou dar din alta sursa sa fie downloadat