| Oana_Oana_2001_9D7C a întrebat:

Hei..Am S4 si atunci cand vreau sa pun emoticoane langa contacte nu-mi da voie.Am incercat diferite aplicatii si tot nu functioneaza.Stie cineva ce pot face? Dati-mi o idee! Multumesc!

4 răspunsuri:
| okays a răspuns:

Copiezi un emoticon de exemplu de pe messenger si il pui langa contacte

| Cedry2k8 a răspuns:

Cred ca nu mai poti sa vorbesti la telefon daca n-ai emoticoane la anumite contacte.

| Pool77 a răspuns:

Nici la s6 nu te lasa sa scrii emoticon.
Chiar acum am incercat de curiozitate si nu ma lasa, nici cu copiere.

| Gonrax a răspuns:

Nu poți, dacă nu pui ce-are? rolling on the floor