| anonim_4396 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare am Samsung Galaxy S I9000 si nu mai imi merg castile..adica se aude foarte incet la ele.mi s-a intamplat deodoata cand ascultam o melodie...prima data nu a mai mers decat una din 2 si apoi a inceput sa faca probleme si a 2-a si acum se aude decat foarte incet la amandoua..stie cineva de ce? nu s-a spart nimic deoarece cateodata are momente de o secunda in care se aude foarte bine.

Răspuns Câştigător
| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Poate le-ai udat cu ceva, asa mi s-a intamplat si mie.
Du-te la magazine de specialitate si cumpara-ti alte casti.
FUNDA?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ai incercat si cu alte casti?

eu cred ca e din cauza firelor. cand bagi firele in buzunar sau in alta parte, sau sunt miscate mult, ele isi slabesc legaturile

| Dorel84 a răspuns:

I-ati niste casti noi.In caz ca nu merg nici alea du-te cu telefonul la un magazin specializat.