| 53672829288e a întrebat:

Hei, cand dau INSCRIERE la facebook, ca nu am inca cont, imi spune NE PARE RAU, DAR NU VA PUTEM PROCESA CEREREA DE INSCRIERE. Am incercat sa ma inscriu de mai multe ori, in mai multe zile, dar e tot la fel. Am incercat chiar sa schimb din date (nume, parola) dar nimic. Ar trebui sa incerc de pe alt device?

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Verifica daca ai scris corect adresa de mail, ar putea fi una din cauze.

| ElenaAlexia2002 a răspuns:

Trebuie sa verifici daca ai scris toate informatiile bine sau daca ai pus varsta minima necesara.

| Pinocchio a răspuns:

Poate problema e varsta ta. Incearca sa iti schimbi data nasterii ( sa pari peste 18 ani).