| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Hei, care. mi spune cum pun pe telefon teme pentru nokia 5530 xpress music? Adica in ce folder trebuiesc puse happy?

6 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Nu conteaza in ce folder le pui. important e sa le instalezi. dupa ce le instalezi apar singure la themes

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

DAR nu am folder pentru Teme, de asta intreb!
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:94&biw=1440&bih=721
Asa e galeria mea X(.

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

@ Bubble : eu le am in format SIS. Imi scrie la properties : Type Of File - SIS. Open with - Nokia Application Installer... E inregula straight face?

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

PAi ai folder special pentru teme.:)
Daca ai Nokia, trebuie sa ai grija ca Temele sa-ti fie in format `NTH`. Altfel nu ti le citeste.sau iti pot strica telefonul:). Eu am patit-o asa cu doua Nokia.:d
uite.:x. Mie astea imi plac:)
http://www.onsmartphone.com/tag-emo-themes/
Dai cica pe care o vrei, dupa dai downald, si dupa ti- pui tu in tel, in folderul pentru. teme:)
Bafta:*:**:*>:D

| christinne_1321 a răspuns:

Unde vrei tu, iar dupa le muti tu prin telefontongue.Eu asa facbig grin.

| kappi a răspuns:

Creezi tu un folder si-i dai un nume de ex:teme si acolo le pui.