| anonim_4396 a întrebat:

Hei.cum fac sa nu imi mai apara atat de multe e-mail-uri pe mess?

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Te dezabonezi de la acel site, presupun ca primesti multe spam'uri si tampeni si chesti de la fb si toate siteurile pe care ti-ai facut cont de pe acel mail, ai un buton, unsubscribe, dai clic, si nu o sa mai primesti prin mail notificarile, dar totusi contul il ai. bafta

| anonim_4396 explică (pentru katalyn27):

Unde-i butonul ala?

| katalyn27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intra pe mail, in inbox, in maiul respectiv, si jos de tot de regula(sunt cateva siteuri la care nu apare) este unsubscribe, adica nu e chiar un buton scrie ceva de genu "To unsubscribe from future emails like this from "Site'ul". Click Here", dai click si gata, funda? ceva, o atentielaughing

| anonim_4396 explică (pentru katalyn27):

Ti-am lasat big grin

| katalyn27 a răspuns (pentru anonim_4396):

mersitongue, te-ai descurcat?, ai gasit?

6 răspunsuri:
| Daddyy a răspuns:

Le stergi rolling on the floor

| ki21lu a răspuns:

Control + f