| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei! Cum îmi pot pune o temă pe wordpress? Mă refer la o temă pe care am downloadat`o de pe net. Ms. Fundă :*.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Daca ai cont si blog gratuit pe wordpress, nu poti incarca o tema download-ata de pe net. Poti folosi doar temele disponibile in editor. Temele de wordpress de pe net (indiferent daca sunt gratuite sau pe bani) pot fi folosite doar daca ai un domeniu platit cu gazduirea ta proprie. Succeswinking