| Kate99 a întrebat:

Hei. Cum pot sa scot protectia de la un stick? Va rog, incetati cu chestii de genul " de ce dracu' i-ai pus protectie?". Daca nu se poate, cum il pot sterge pe tot? Cand incerc sa sterg melodiile (asta am pe el), imi apare o casuta cu numai stiu ce si cu 3 butoane: ok, continua, inchide. Orice as apasa, casuta apare din nou, si din nou, si din nou. Pot face ceva, sau pot sa-l arunc?

5 răspunsuri:
| mirciu1234 a răspuns:

Ala e un virus scapa de el uite aici
1)Bagi sticul in calculator
2)Intri in my compiuter si dai ultimul clic pe hardul sticului(la mine e local G)
3)Dai pe format
4)Dai start si astepti pana se termina
Atentie tot ce ai pe stic se fa sterge iar daca nu vrei sa se intample asta uite aici http://videotutorial.ro/......-free/.Dar ai grija ca daca nu merge sa faci ce a facut ala insemna ca ai virusi. Funda te rog.

| c0rL a răspuns:

Dai click dreapta pe el -> format. alegi sa fie ntfs si dai ok.Se formatează şi gata.

| Kate99 explică (pentru c0rL):

Imi zice ca are protesctie si ca nu pot straight face

| Kate99 explică (pentru c0rL):

"Write protected". Ce inseamna?