| Mariushgv a întrebat:

Hei daca am un prieten care vrea sa se joce cu mine gta5 si are un ps3 si eu un ps3 putem sa ne jucamm

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, online.

| Mariushgv explică (pentru Sn4k3):

Gratis?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Mariushgv):

Da, pe ps3 e gratis.

| Mariushgv explică (pentru Sn4k3):

Dar pe ps 4

| Sn4k3 a răspuns (pentru Mariushgv):

Trebuie sa platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, online. Eu nu am PS nici un fel. Dar un prieten are, iar daca vrea sa joace online trebuie sa plateasca. Merge la MediaGalaxy si cumpara un card pe care e scris un cod. Card valabil 6 luni sau 12 luni si costa in jur de 280 lei cardul valabil 1 an. Dupa ce expira perioada valabila, trebuie sa cumperi alt card cu alt cod.
El are PS4, nu stiu acum.