| Alyssa_Alyssa_2000 a întrebat:

Hei. De curand, mi s-a updatat si mie facebook-ul. cand vreau sa-mi pun o poza de profil, ma pune sa o decupez. chestia e ca nu o pot decupa de tot, de ex vreau sa-mi pun o poza in care stau in picioare si nu pot doar de la genunchi in sus sau asa. pot face ceva sa nu-mi mai fie asa? ( la unii inca nu li s-a updatat, deci cred ca pot face ceva ) dau funda ( raspuns urgent )

3 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Incearca sa schimbi limba din engleza US sau romana in Engleaza UK, sau invers (nu pentru toate limbile s-a facut acest update). Stiu ca nu are logica, dar cam asa este procedura...

SAU

Pune poza de profil de pe telefon.

| Alyssa_Alyssa_2000 explică (pentru AccountDeleted):

Tot asa e. si la fel face si de pe telefon sad

| AccountDeleted a răspuns (pentru Alyssa_Alyssa_2000):

Din pacate numai se poate face nimic. Asta e noul update, trebuie sa ne obisnuim cu totii. Nu mai putem revenii la vechiul mod de a pune poza de profil.