| Andreeea10 a întrebat:

Hei.imi puteti spune si mie ce trebuie sa fac ca sa am internet pe telefonul meu lg kp 502 cookie.love struck va rogbatting eyelashes [funda]

3 răspunsuri:
| Lysergide a răspuns:

Sa vorbeste cu furnizorul de telefonie mobila daca ai abonament, daca ai cartela activezi o extraoptiune aferenta furnizorului ce include MB internet.O sa primesti un mesaj cu configurari, daca nu trebuie sa le faci manual.

| yopaty a răspuns:

I-ati cartela frog si ai internet nelimitatat + restul extraotiunea...cu doar 6 euro.E cea mai convenabila...
Si vodavonulul avea wxtraoptiune buna, dara cum cu 5 euro ai extraopiunea si doar 15 mega.
Scrie pe google detalii desp extraoptiunea la frog si vei avea ca am dreptate. Sper ca te-am ajutat...

| yopaty a răspuns:

Cartela frog este cea mai indicata... ai net nelimitat cu doar 6 euro plus extraoptiunea foarte benefica ...cauta detalii sa te convingi. Sper ca te-am ajutat!:*