| retouchan a întrebat:

Hei.Imi spuneti va rog de unde as putea downloada Hi5 Pirate Hack [pentru. cei care nu stiu ce ii. e pentru coins` la hi5 oh go on].Deci.As vrea un site de unde sa pot downloada gratis.nu ca celelalte site`uri unde iti cer sa te inregistrezi si dupa aceea` iti iau bani oh go on...sau daca il aveti unu dintre voi sa imi trimiteti pe privat id`ul si sa mi`l trimiteti.va >roglove struck.Merciibig grin

6 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. HI5 e securizat, e facut de niste profestionisti.

| retouchan explică:

Icsulescu. exista stai calm.si de facebook s`a spus ca nu o sa se poata folosi` hack`uri.si s`au folosti. da ma rog.mersi pentru raspuns oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha si eu caut. daca gasesti spune-mi si mielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian.ionut03 id meu sa vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am dar nu il mai dau la nimenitongue lo pus pe un site privat un priieten de al meutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe fisierulmeu.ro si il descari de acolo e primul in aceea lista dar iti da eroare ca asa am patit si eu