| anonimul a întrebat:

Hei lume... eu am LG optimus black si cu ceva timp in urma mi-am sters contul de gmail.dar am uitat ca acelasi cont il am si pe telefon.acuma nu ma lasa sa ies din cont si imi spune ca trebuie sami resetez datele din fabrica daca vreau sa renunt la cont.acuma mie mi se pare stupid sa fac asa ceva. nu pot sa fac actualizari de pe google play. chiar daca mi-am facut un alt cont si am intrat in el.adik cu toata tehnologia asta ma gandesc ca trebuie sa fie o cale sa scap de cont fara sal resetez. daca stiti care e aia va rog spuneti-mi.
PS:telefonul are multe chestii de care nu ma pot lipsi..deci NU este o optiune sal resetez.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu reseta, curata cache-ul la playstore si afla parola corecta.

| yonutz63991 a răspuns:

Imi poti raspunde la o intrebare plz?big grin
Merge NFS Most Wanted si asphalt 7 pe LG optimsu black?happy

| Marian_Turna_1997 a răspuns:

Prietene, du-te la setari--->conturi si sincronizare---->si o sa ai un cont de google, dai creeare nou si dupa ce termini tot te duci unde ai aplicatia cu google play si dai optiuni si ai acolo optiunea ''conturi'' dai pe ea si iti alegi pe cel facut happy sper ca ti-am fost de folos, bafta!