| vasile999 a întrebat:

Hei lume imi poate gasi cineva un laptop care sa ruleze cs go minim 30+ in jurul sumei de 700 roni la mana a doua pe ori ce site?
DAU FUNDA happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu-ti poate garanta asa ceva pentru ca asta depinde si de alti factori decat laptopul. Depinde de calitatea retelei, de cat de bun este serverul de care esti legat si de cat de aglomerat este serverul la care esti legat in zona. Se poate, doar, sa-ti recomande cineva un laptop cat mai decent la pretul ala pentru ca un sistem minim pentru joc apare undeva la peste 1000 lei., chiar si second hand. La 700 lei (nu roni ca nu mai sunt lei vechi) nu gasesti decat ceva cu placa video onboard care nu se prea preteaza unor jocuri mai bunicele.
Pentru asta iti recomand un magazin care pare sa aiba preturi mai bunicele: unde poti gasi la 700 lei un laptop i5 generatia a2-a: http://www.calculatoareok.ro/......-hand.html