| littledevil4ever a întrebat:

Hei! Mi-am făcut un playlist cu muzică și am câteva melodii de la același cântăreț și nu vreau să vină una după alta. Am încercat să ordonez altcumva melodiile dar nu știu cum. Ce trebuie sa fac sa vina in ordine aleatorie sau așa ceva?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Cand dai play pe un playlist de Youtube, ai acolo titlul, apoi autorul care a creeat playlistul si sub autor, pe al treilea rand, ai doua semne cu sageti. Primul semn este pentru "loop", adica playlistul va fi redat la infinit, pana il opresti manual, apoi, langa el, semnul cu sageti care se intersecteaza "Shuffle". Daca apesi "Shuffle", iti va reda melodiile in mod aleatoriu.

| Lostlyric a răspuns:

Sau, daca vrei sa creezi manual un playlist care sa redea melodiile celor care il vad, in mod aleatoriu direct, mergi pe playlist. Apasa pe functia "Editeaza". Apoi, vei observa ca fiecare melodie din playlist, cand ajungi cu mouse-ul pe ea, are in capatul stang, 3 puncte. Trage cu mouse-ul de acele puncte si aseaza melodia unde doresti tu.