| WatswovskyvonAle a întrebat:

Hei, mi-am luat un Iphone 4 si am o intrebare in legatura cu acest telefon. Deci : Ce program imi trebuie ca sa pot copia muzica din pc in telefon? Inegalabila funda pentru cel mai bun raspuns.laughing

Răspuns Câştigător
| fevrier a răspuns:

În iTunes când ai telefonul conectat îţi va apărea o "secţiune" nouă iar muzica o pui acolo folosind drag and drop.

8 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Iti trebuie iTunes, cauta-l pe Google

| Striker14 a răspuns:

Simplu: Iphone explorer(il cauti pe google).

| fevrier a răspuns:

ITunes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ITunes.

| Oanna96 a răspuns:

Daca ai Bluetooth pe pc.care cred ca sigur ai... poti trimite melodii pe tel.dar iti mai trebuie un stick bluetoothlove struck

| Visage a răspuns:

Iti trebuie programul I Tunes

Răspuns utilizator avertizat
| WatswovskyvonAle explică:

Am programul Itunes, eu vreau sa iau din pc muzica, nu s-o downloadez de pe net cu ajutorul telefonului.