| andutz a întrebat:

Hei puppy dog eyes! Buna. Fundita pentru cel care imi zice de unde pot lua cea mai noua versiune sau macar o versiune laughing din photoshop. Un site de free download, ceva. Dar sa nu aiba virusi. Multumeeeesc! :*

5 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Antivirusul recunoaste "key-genurile","crackurile" ca fiind virusi. Daca tu vrei sa ai photoshop fara a avea nevoie de "crack" du-te frumos la magazin si cumparal desteptule.Sau mai bine comandal de pe internet.

| victoreanu a răspuns:

Exista un program free pentru editat imagini. GIMP se numeste. Aproape tot ce faci cu Photoshopul faci si cu GIMP. Chiar mai usor de folosit dupa parerea mea.

http://www.gimp.org/

Bafta

| Instinkt a răspuns:

Ia dupa situl Adobe trial si dupa aia il crackuiesti tu cumva