| Plushul a întrebat:

Hei.Pot scoate poze din winrar si sa le pun intr-un folder pe desktop? Cum?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca e arhiva, nu o dezarhivezi? Sau decat o admiri?

| gelu1970 a răspuns:

Faci un folder
pui arhiva winrar in folderul respectiv
clic dreapta pe arhiva winrar si alegi optiunea: decomprima aici, adica in acelasi folder.

| Plushul explică (pentru gelu1970):

Nu pot sa imi dau seama cum pun arhiva winrar in folder nu merge...

| gelu1970 a răspuns (pentru Plushul):

Ai team?

| RickGrimes a răspuns:

Click dreapta pe arhiva WinRAR --> Dupa Extract Here. Sau poti intra direct in arhiva WinRAR, dai ctrl+a, sa-ti selecteze toate pozele, si tragi pozele in folderul de pe desktop! Bafta!