| Ţăpeşu a întrebat:

Hei salut. Am o întrebare: am un telefon LG T500, cu o cameră de 2 megapixeli. Am găsit pe net să cumpăr o cameră de 4 megapixeli... Se poate să o schimb pe cea din telefon cu asta nouă?

3 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Nu. Deoarece telefonul are display-ul care suporta doar o anumita camera. In plus, cum ai putea sa schimbi cameara de la telefon? Camera de la telefon acolo ramane toate viata lui.

| alin334 a răspuns:

Ai gasit la acelasi telefon o camera mai mare? Wtf raised eyebrows si nu, nu cred ca poti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa iti strici telefonul. E ca si cum ai decupa o parte din el si ai incerca sa carpesti dupa cu guma de mestecat.