| batistaaa a întrebat:

Hei salut TPU:uite am o intrebare vreau sa-mi fac un id de mess dar de genu cu caracterele astea ► █ ▄ ▀ ◘ ● ○ ◊ ◄ ▼ ► ▲ ▬ ▫ ▪ □ ■ ▓ ▒ ◦ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ ֵׁ ַו » غ..........si nu reusesc ba imi zice ca nu gaseste un email ca parola nu se potriveste cu nu stiu ce,,,,, e,, si nu-mi merge va rog ajutati-ma ofer funda

Răspuns Câştigător
| ToxicG a răspuns:

Nu poti sa-ti faci un id asa.Fa`ti id`ul normal. Baga`te in lista.Deschide o conversatie cu tine (ciudat stiu)apasa Ctrl+Shift+r si pune`ti numele asa cum vrei tu si asa le va aparea tuturor cei pe care ii vei baga in lista. Sper ca te-am ajutat!
Funda?

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Nu poti face un id cu aceste caractere!
Caracterele permise sunt literele a-z, cifrele si _-!

| kiv1990 a răspuns:

Poti numai cu litere a-z, si cifre 1-9

| kiv1990 a răspuns:

Poti numai cu litere a-z, si cifre 1-9 si semnele astea.-_,