| DoamnaGasca a întrebat:

Hei TPU! Am cumparat un controller si cand vreau sa ii instalez driverele imi scrie (Pentru protecţia dvs., această aplicație a fost blocată.

Un administrator v-a blocat capacitatea de a executa această aplicație. Pentru mai multe informații, contactati administratorul.

Spartan Gear Oplon Wired Controller for PC

- PS3 X-input driver.exe) ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Sau poate ai vreun antivirus mai restrictiv. Sau poate nu ai nimerit driverul corect.

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Înseamnă că userul tau nu are drepturi de admin. Deci nu poți instala chestii pe el. Vorbește cu cel ce ți-a instalat sistemul de operare.