| Lori34 a întrebat:

Am downloadat jocul gta vice city dar cand incerc sa il joc nu merge.Arata ceva cu anti-virusul pe care il am.Nu stiu ce are, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Cauta cu antivirusul sa nu aiba ceva virus, daca are sterge fisierul virusat si incearca sa rulezi jocul... daca nu merge nici atuncea incearca sa downloadezi fisierul ca re a fost virusat sau downloadeaza jocul de pe alt site...(daca cumva cand cauti virusul nu gaseste nimic 1dezinstaleza jocul 2 restart la pc 3 inchide antivirusul 4 instaleazqa jocul)
Sper ca am putut sa te ajut big grin

2 răspunsuri:
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Cauta cu antivirusul sa nu aiba ceva virus, daca are sterge fisierul virusat si incearca sa rulezi jocul... daca nu merge nici atuncea incearca sa downloadezi fisierul ca re a fost virusat sau downloadeaza jocul de pe alt site...(daca cumva cand cauti virusul nu gaseste nimic 1dezinstaleza jocul 2 restart la pc 3 inchide antivirusul 4 instaleazqa jocul)
Sper ca am putut sa te ajut

| MiculAlex a răspuns:

Salut! Incearca sa dezactivezi firewall sau sau dezactiveaza-ti antivirusul