| adriana_9826 a întrebat:

Am și eu o problema:de la un timp nu mai pot viziona filme pe internet,mai exact intru pe site-ul cu filme, aleg unul din acele filme apoi dau play merge puțin iar după se înverzește chenarul acela.Stiți cumva ce problema este si cum o pot repara?
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| DADA200234 a răspuns:

Pai ai putea incerca un al site. uite. incearca pe 990. ro este bun. gasesti ce vrei. funda?

| IonutGaby a răspuns (pentru DADA200234):

Depinde ce fel de filme vrea el sa vizioneze ma refer pentru adulti sau de astea,, normale''

| DADA200234 a răspuns (pentru IonutGaby):

Acolo sunt si desene sau filme de copii dar si filme...

| adriana_9826 explică (pentru IonutGaby):

În niciun caz cele pentru adulți laughing nu mi-ați fost de ajutor...și apropo nu merge să văd pe niciun site DADA, am încercat si pe acel site (acum câtva timp mergea și site-ul este foarte bun) dar nu mai merge.

| DADA200234 a răspuns (pentru adriana_9826):

Scuze ca nu ti-am fost de folos laughing) De fapt cu placeresmug