| RememberToSmile a întrebat:

Am incercat sa dezarhivez un fisier si imi apare D:\Download\D_matematica_M1.zip: The archive is either in unknown format or damaged.
Ce inseamna acest lucru si ce trebuie sa fac ca sa mearga?
Mersi! Funda

2 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

"Eroarea" aceasta o intalneam si eu cand dezarhivam niste fisiere care imi cereau parola si nu o stiam, tie daca-ti apare asa fara sa bagi password-ul inseamna ca poate acele fisiere ca contina keyloggere sau virusi, PaPa wave!

| Ctmfresh28 a răspuns:

Inseamna ca fisierul din arhiva nu este unul cunoscut de catre windows si nu te lasa sa-l dezarhivezi de teama sa nu fie virus, nu stiu cum sa opristi asta.