| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Hei, TPU.Am nevoie de ajutor.Pai,cand ma uit pe youtube la videoclipuri in marimea normala[nu ma refer la 720p sau 480 p etc.], ci pur si simplu cand intri pe un videoclip. Dar cand dau ca sa apara videoclipul in fullscreen, imaginea de la videoclip dispare, adica nu se mai vede videoclipul in full screen ci se vede imaginea alba sau ca si cand sunt la tv purici... Dar melodia se aude. Cand dau exit sa revina la marimea normala, atunci merge bine...Deci,cand dau fullscreen se duce imaginea. Si asa se intampla la toate videourile.help me. Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Un update pentru driver-ul placii video, deci iti trebuie ultima versiune, ori cel mai probabil ar trebui sa incerci si in alt browser web! Poate o reinstalare a Flash Player-ului ar rezolva treaba? Sau ai incercat deja variantele astea? Sau sa reinstalezi browser-ul curent?

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Sper ca raspunsul meu chiar te-a ajutat cu ceva big grin
Dar de regula ori e de la browser, ori de la flash player. Poate sa intervina si placa video(driver-ul), pentru ca de ex. continutul HD 720p, 1080p incearca sa se foloseasca prin intermediul lui Flash Player de capabilitatile placii video, prin urmare are legatura si cu driver-ul happy
Bafta!

| Daniel_5468 a răspuns:

Incearca sa dai cea mai buna calitate (720p sau cat are clipul). Daca nu inseamna ca ii ori de la Net ori de la placa video

| Cosminovici18 a răspuns:

Ia-ti Adobe flash player 10 ca sa vezi pe youtube si la tv vezi purici e de la antena ia-ti dolce sau digi si o plasma si o sa vezi fullscren si fara probleme la tv! bafta

| FreakyHalloweenBoy explică:

Pai, la care este posibil dau 720 p, dar cand le dau in FULLSCREEN imi apar purici, ori apare ecranul alb.at MatematicianulInformaticianul90 : n-am zis ca am purici la tv, ci ca pe youtube daca dau ca vidurile sa fie in full screen apar purici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza o versiune mai veche de Flash Player si o sa-ti mearga... pune versiunea 9. Mai intai dezinstaleaz-o pe cea care o ai acum. Bafta, mai da un search pe google si o sa gasesti pe un forum toate info necesare.

| SteffishoOr a răspuns:

Incearca sa dai cea mai buna calitate (720p sau cat are clipul). Altceva nu stiu. Succes.