| UrsuletTheodora a întrebat:

Hei, TPU!
Am nevoie de ajutorul vostru! Stie cineva cum pot sa pun mai multe filmulete cap la cap?
Gen e ziua unei fete, si am rugat mai multe persoane sa spuna "la multi ani", fiecare printr-un video separat si vreau sa le fac in asa fel incat sa le pun pe toate intr-un singur filmulet.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Daca il faci cu un telefon ai VivaVideo iar pentru Windows ai Movie Maker sau Power Director.

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Pentru calculator ai Movie Maker. Si tutoriale gasesti aici: http://www.7tutoriale.ro/movie-maker