| Ionuthantig524 a întrebat:

Am nevoie de mult ajutor...stiti...am de facut un fel de remorca pe care sa o tractez de atv si sa-i pun scaune.Problema este ca nu stiu cum sa ii pun rotiile.Am nevoie de idei. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa o faci ca la bicicleta sau cum este leuca la caruta. Poti sa faci o flanse rotunda cu 3-4 gauri in care sa pui prezoane si s-o prinzi cu piulite ca la masini. Mergi la un meserias (strungar, frezor, etc) si iti vor arata ei.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt probleme prea mari pentru tine.