| ciprietutza a întrebat:

Am o intrebare.
Cum pot sa salvez poza care am creato de la polyvore?
Dau Funda la cea care mi-a reusit!

Răspuns Câştigător
| crazydubstepmix a răspuns:

Dupa ce ai facut tinuta trebuie sa ii dai la Publish (care il gasesti in colt in dreapta colajului). Si ii dai Share pe Fb si iti va face un album cu tinute, iar de acolo le poti salva intrand in album si dand click pe poza (click stanga), apoi dai click dreata si save picture as..si o salvezi...asta daca vrei sa salvezi poza la o dimensiune mare.
Daca vrei sa o salvezi la o dimensiune mica dai la Save draft (tot in colt dreapta). Si apoi o gasesti in albumul de pe polyvore..si daca intri in album si o vizualizezi si dai click dreapta si save as.o va salva foarte micuta.

| ciprietutza explică (pentru crazydubstepmix):

Cum sa dau sahare pe fb?

| crazydubstepmix a răspuns (pentru ciprietutza):

Ii dai la Publish si click pe semnul de la Fb si da automat Share

| crazydubstepmix a răspuns (pentru ciprietutza):

Eu ma refeream cand esti in fereastra in care editezi colajul, nu cand l-ai terminat.