| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta: trebuie neaparat sa sparg contul de facebook al cuiva. Am motive intemeiate. Deci,cum fac asta? As prefera sa nu afle, gen sa ii apara ca cineva a incercat sa introduca parola sau etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e neaparat, si vad ca inca nu te-a lamurit nimeni, se poate face usor.Dar ai grija. Intra facebook, si iesi de pe contul tau. La datele de conectare, scrie dedesubt Ai uitat contul. Da un click.Scrie apoi numele de utilizator al inculpatului si apoi alege-ti contul. Jos acolo o sa scrie "Nu am acces la acestea" pune un click. De aici sper sa te descurci. (Mai departe nu m-am bagat niciodata, dar cred ca o sa mearga!)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva este ilegal.Nu te sfatuiesc sa incerci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca s ar sparge conturile de facebook asa cum vrei tu, nu ar mai fi existat de mult facebook ul.

Daca e un motiv atat de intemeiat poti face oricand o plangere la politie

| Sas_Gheorghe_Adrian_1999 a răspuns:

Crezi ca bati din degete si spargi contul? E mult mai complicat decat pare.Se face prin bruteforce sau dictionary attack, dar dureaza cateva saptamani, chiar luni daca vrei sa o gasesti. Si e posibil ca dupa atata timp sa nu o nimeresti happy Eu zic sa o lasi balta, mai ales ca daca te prinde careva faci puscarie pentru un **** de cont de facebook.

| William a răspuns (pentru Sas_Gheorghe_Adrian_1999):

Nu faci puscarie pentru asta man.

| Sas_Gheorghe_Adrian_1999 a răspuns (pentru William):

Depinde de gravitatea situatiei... sunt multi care au intrat sub arest pentru asta.

| suntserios a răspuns (pentru William):

Poti sa faci si puscarie... in final e o infractiune