| giorgyana99 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare urgenta! Cand intru pe mess nu merge. adica imi arata cine intra si cine iese dar nu ma lasa sa vb adica nu pot sa dau pe cineva si sa vb cu el dau mai multe clicuri si nu imi apare nimic si nici nu vad daca imi scrie cineva. Imi pueti spune dc? E urgent. Dau funda vot tot ce vreti da spuneti-mi cum sa rezolv?

9 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Dezinstaleaza mess-ul din "panou de control" si instaleaza`l din nou, poate isi revine.

| CristalMine a răspuns:

Sincer nu stiu, dar poti sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou... daca nu poti sa-l rezolvi deloc... sper ca te-am ajutat!:*

| giorgyana99 explică (pentru CristalMine):

Cum sa il dezintalez?

| Anddreee a răspuns (pentru giorgyana99):

Dai la "Panou de control" care trebuie sa fie la START. pe urma iti apar mai multe chestii si dai la "Dezinstalare program" daca e Windows 7.ca la celelalte apare "Add or remove ", il cauti acolo si dai click pe el si se dezinstaleaza.

| CristalMine a răspuns:

Pan' la urma eu am venit cu ideea!tongue

| Anddreee a răspuns (pentru CristalMine):

Daca te uiti la ora cand e dat e diferenta de 1 min. nu era nimic aparut cand am trimis eu, deci nu m`am luat dupa tine, oricum scuze big grin

| CristalMine a răspuns (pentru Anddreee):

Nui nimic, am glumit...te pupp:*

| Anddreee a răspuns (pentru CristalMine):

Deasemeni :*

| miimi a răspuns:

Dezinstaleaza mess-ul si pune altul, poate asta o fi problema la el.