| iKaede a întrebat:

Hei TPU, am o problemă cu facebook'ul. Cand vreau să îmi schimb numele, îmi apare numai " Full name, alternate name, si parola ". Nu îmi mai apare chestia aia să îmi schimb numele.sad.Se mai poate face ceva? Mulţumesc. Fundiţă.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sus în dreapta, este o săgeată.Dă click şi va apare(setările contului)dai iar click şi apare(configurare generală a contului).De aici, faci ce vrei! Baftă!

| iKaede explică (pentru onasis1961):

Nu ai inteles. Stiu de unde se schimba numele (:. Treaba e ca nu imi mai merge. Si nu stiu daca pot sa mai fac ceva. Adica imi apare doar " parola, porecla si 'full name' ".

| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu se mai schimbă, ai făcut prea multe schimbări. Facebook-ul are număr limitat cred că 5! Aşă că ori rămâi cu cel actual, ori faci alt cont!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Home - Account settings - prima chestie este name, click pe edit si completezi acolo, apoi ma jos introduci parola si click save changes.

| iKaede explică (pentru TiffanyღBJ):

Nu ai inteles. Stiu de unde se schimba numele (:. Treaba e ca nu imi mai merge. Si nu stiu daca pot sa mai fac ceva. Adica imi apare doar " parola, porecla si 'full name' ".

| mayafashion29 a răspuns:

Pai incearca acolo la full name scrie acolo numele care il vrei