| Oxy_9483 a întrebat:

Am o problema deci : o fata cu care m-am certat mi-a aflat parola de la id si mi-a schimbat-o straight face daca m-ati putea ajuta va rog sa imi spuneti daca pot sterge id sau sa aflu parola. Va rogg dau funda + vot cat mai repede daca se poate. Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Daca tii minte datele care le-ai introdus cand ai facut id, sau si pui si o adresa de mail alternativa da la forgot password si o sa poti sa-ti recuperezi id. Bafta!

2 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Pai daca este id tau dai la recuperare parola si raspunzi la cateva intrebari acelea care leai completat cand ai facut id-ul

| Barbiiie95 a răspuns:

Impaca-te cu fata aia si se rezolva.