| pokenstein a întrebat:

Hei TPU am o problema...din greseala mi-am scapat ipod-ul(touch) in cada (care din pacate era plina cu apa) si s-a stricat...pot sa-l duc la reparat intr-un centru Apple? sau unde as putea?

10 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

Cum naiba l-ai scapat? laughing

| introduaicinumele a răspuns (pentru epurel):

Daca n-are sistem audio bun + placa audio pe calculator asculta cu castile in cada laughing eu daca imi dau boxele la volumul 25% si bassu pe 75% zici ca e tzunami la mine in cada laughing)

| dragos9234 a răspuns:

Il poti duce dar te-ar costa destul de mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Zabbyel a răspuns:

Lasa-l sa se usuce
apoi vezi ce si cum sta treaba

| elenush17 a răspuns:

De ce sa nu pot sa mergi? Mergi la ei sa vezi ce iti spun, dar ma gandesc ca da!

| myst a răspuns:

Pune-l intr-o punga cu orez alb, si lasa-l 2 zile.o sa absoarba apa si o sa ai sanse sa porneasca din nou

| Geo_George_1995_efOm a răspuns:

Nu isi mai revine am am patit si eu asta si il am prin casa acum nu mai merge

| cakeflup a răspuns:

Bună seara!
Încearcă mai întâi de toate să il desfaci, sau măcar să ii scoti bateria şi să îl pui peste o cârpă undeva la soare sau unde e cald. S-ar putea să îşi revină.
Toate cele bune!

| Ema_Doar_1999 a răspuns:

Si eu mi-am scapat iopdul generatia 4 touch in apa l-am scos imediat si dupa 15 minute nu mai vedeam nimic pe ecran dar l-am lasat la uscat si i-am scos apa din mufe si dupa 4-5 ore a revenit la functionarea normala