| just27smile a întrebat:

am o problema....in ultimul timp netul imi merge foarte greu. mi sa mai intamplat asta acum cateva luni numai ca mi l-am parolat si mi-a mers din nou mai bine... data trecuta am aflat ca vecinii nostri (care de altfel imi sunt si nasi) foloseau de la noi net.problema e ca puteau sa ne spuna. nu mai conteaza asta acum (desi cred ca tot ei folosesc)
Intrebarea mea este urmatoarea: cum imi schimba parola de net?

va rog ajutati-ma!happymultumesc anticipat

sper ca nu am gresit categoria

5 răspunsuri:
| catalin02 a răspuns:

Va trebui sa vorbesti cu firma de la care ai netul si sa ceri schimbarea parolei(iar faza cu vecini sa ai grija ca daca te prinde te amendeaza si pe tine)

| kr37zu a răspuns:

Conexiunea este prin fir sau wireless?

| kr37zu a răspuns:

Ce router ai?

| Parad0X a răspuns:

Pai depinde de ce provider de internet ai sa de ce modem, conexiune, ai putea specificawinking