| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema vreau sa pun pe un cd vreo 300 melodii si nu stiu ..plzz va rog spuneti-mi si mie pasii id: maria_mary_hot! mersi si o FUNDA mare mare!

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu iti vor incapea 300 de melodii pe un Cd de 700mb orice ai face.

| A7XA7X a răspuns:

Uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=20

| AlwaysMe a răspuns:

Cam 20 de melodii iti intra pe un CD de 700MB.cel putin asa imi intra miehappy

| CapitanuSemafor a răspuns:

Depinde de marime, vor incapea de obicei intre 100-150 melodii pe un CD

| Deny_Denisa_1999_L5Hl a răspuns:

Nu poti baga 300 melodii pe un CD am incercat si eu si nu a mers eu am dat la compiutarul meu dupa am dat pe CD care mi-a aparut si acoloscria adauga sau elimina melodii am dat acolo si am urmat pasii mie miau intrat 25 melodii